Start w różnych kategoriach, ryk silników o mocach do 250KM, fontanny wody i fale rozbijane przez mknące z dużymi prędkościami skutery zapewniły wszystkim uczestnikom jak i widzom niesamowite emocje podczas V Zawodów Motorowodnych, które odbyły się 29 czerwca br. na Jeziorze Rożnowskim.  

Już po raz piąty Nowosądecki Klub Motorowodny we współorganizacji z Heron Live Hotel zorganizował zawody Motorowodne o Puchar Herona. Miejscem startu jak i mety była przystań portu jachtowego MARINA. Uczestnicy rywalizowali w pięciu kategoriach – JT250, T/OPEN ŁODZIE MOTOROWODNE, SKUTERY WODNE DO 115 KM, SKUTERY WODNE DO 215 KM, SKUTERY WODNE POWYŻEJ 215 KM.

Poza aspektem sportowym wydarzenie miało na celu propagowanie aktywnych form spędzania czasu na wodzie, z uwzględnieniem sportów motorowodnych, a także przedstawienie Jeziora Rożnowskiego jako jednego z lepszych miejsc na tego typu atrakcje. 

Po rozgrywkach sportowych uczestnicy udali się do Domku z Kominkiem na wspólne grillowanie połączone z koncertem muzyki na żywo, po których odbyło się wręczenie medali i dyplomów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie.

Do zobaczenia podczas VI edycji w 2020 roku!