Katarzyna Maciąg, Lesław Żurek, Hanna Śleszyńska, Kacper Kuszewski, Katarzyna Zielińska, Rafał Królikowski, Katarzyna i Cezary Żak oraz wiele innych nazwisk znanych ze świata teatru i filmu już po raz kolejny w Nowym Sączu na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury w ramach Jesiennego Festiwalu Teatralnego, który odbędzie się w dniach 5 – 20 października 2019 r.

Bilety do nabycia w kasie MOK – Al. Wolności 23 – codziennie oprócz sobót i niedziel w godz. 8.00 – 16.00.

W czasie trwania Festiwalu kasa biletowa będzie czynna w godz. 8.00 – 14.00 oraz na godzinę przed spektaklami.

Bezpłatne wejściówki na spektakle w ramach cyklu „TEATRALNIE, KAMERALNIE…” do odebrania w sekretariacie MOK od dnia 9 września br. (ilość miejsc ograniczona).

Podstawowym założeniem trwającego 14 dni Jesiennego Festiwalu Teatralnego jest prezentacja na scenie szerokiego spektrum gatunków i form teatralnych, w wykonaniu polskich, zawodowych teatrów, ze znakomitą obsadą aktorską. Przyjęta przez organizatorów formuła festiwalu – dzięki której można na nim zobaczyć tragedie i komedie, spektakle czysto rozrywkowe obok alternatywnych, klasykę dramatu, ale też inscenizacje dzieł autorów współczesnych – wychodzi naprzeciw kulturalnym potrzebom widzów tej imprezy. Jesienny Festiwal Teatralny jest jedynym projektem promującym sztukę teatralną o tak dużej skali i na tak wysokim poziomie artystycznym, realizowanym na Ziemi Sądeckiej i jednym z niewielu tego typu w Polsce.

plakat – źródło – http://mok.nowysacz.pl/ 
zdjęcia – http://jft.nowysacz.pl