Heron Live Hotel***** z Siennej najlepszym hotelem SPA & Wellness W Polsce!

Z przyjemnością informujemy, że Heron Live Hotel już po raz drugi wygrał plebiscyt Perfect SPA Awards 2019 w kategorii Najlepszy Hotel SPA & Wellness w Polsce. Dodatkowo zdobył także wyróżnienie w kategorii Najlepsze Luksusowe SPA 5* w Polsce.

Uroczysta gala wręczenia nagród z udziałem gwiazd odbyła się 6 września br. w Warszawie. W Gali uczestniczył Rober Korzeniowski – Ambasador Heron Live Hotel. Nagrodę wręczaną przez Pawła Polkę (Dyrektor Konkursu) oraz Mateusza Ziółko (Piosenkarz) odbierała Patrycja Hedwig (Kierownik Live SPA) oraz Jolanta Gawryś (Kierownik Sprzedaży i Marketingu Heron Live Hotel)

Do XIII edycji konkursu zgłoszonych zostało ok. 70 hoteli SPA z całej Polski. Głosowanie na najlepsze hotele SPA & Wellness odbywało się od lutego do czerwca br. w kilku etapach.  Następnie kapituła konkursu złożona z ekspertów wybrała najlepsze hotele SPA i obiekty Day SPA doceniając nie tylko najlepszą ofertę, ale ponadprzeciętną jakość świadczonych usług, szczególną dbałość o detale i zaangażowanie w propagowanie zdrowego stylu życia w harmonii z naturą.

To dla nas ogromne wyróżnienie. Dziękujemy wszystkim za zaufanie i oddane głosy.

HERON LIVE HOTEL jest osadzony na skale, położony nad samym brzegiem Jeziora Rożnowskiego w miejscowości Sienna w woj. małopolskim powstał w całkowitej harmonii z naturą. Minimalistyczne i nowoczesne wnętrza zostały zaprojektowane tak, aby stworzyć klimat idealny zarówno do pracy jak i wypoczynku.

Niesamowita kuchnia w Heron Live Hotel to wykorzystanie tradycyjnych produktów od lokalnych dostawców. Szefowie kuchni kreujący menu w trzech restauracjach zapraszają Gości w kulinarną podróż przez wyjątkowe smaki.

Doskonała symbioza z pięknem natury widoczna jest w Live SPA, gdzie Goście uwalniają swój umysł od dnia codziennego korzystając z saun, jacuzzi, basenów, a także wyjątkowych zabiegów. Wykwalifikowana kadra specjalistów stwarza idealne warunki do zabiegów perfekcyjnie dobranych do indywidualnych potrzeb. Strefa SPA & Wellness została zaprojektowana tak, aby Goście w pełni zatracili się w filozofii Wellness, czując się zdrowo poprzez działanie żywiołu wody. Live SPA to przede wszystkim najnowocześniejsze urządzenia, doświadczenie eksperckiego teamu i bezpieczeństwo naturalnych produktów. Szeroka gama zabiegów – od wykonywanych w oparciu o najbardziej zaawansowane technologie, poprzez czerpiące z bogactwa natury, aż po zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – pozwala na indywidualne podejście do każdego Gościa.

Wizytówką strefy Wellness jest basen typu ‘Infinity pool’, który doskonałą pocztówką z pobytu w Heron Live Hotel. Strefa Wellness to także wewnętrzne i zewnętrzne jacuzzi, kompleks saun, bogato wyposażona sala fitness i pokój relaksu z inhalacją solną. W tych miejscach Goście hotelu odrywają się od trosk dnia codziennego czując pełnię relaksu i odprężenia.

www.heron-hotel.com