Weekendowy pobyt w Heron Live Hotel wędruje do Arkadiusza Dalaka który, został laureatem konkursu NAD ROŻNOWSKIM. Nadesłane przez Niego zdjęcie pt. ” Przystań, popatrz i poczuj naturę i piękno Jeziora Rożnowskiego” okazało się najlepszym. Drugie miejsce zajął Janusz Wańczyk z fotografią „Poranek”, a trzecie Marcin Baran z ”Rożnowskim zachodem”.

Konkurs miał na celu ukazanie niezwykłej chwili spędzonej nad Rożnowskim Jeziorem Marzeń. Powinniśmy chwalić się tym, co nas otacza. Jezioro Rożnowskie i jego okolice są wspaniałe nie tylko przyrodniczo, ale także kulturowo.

Konkurs został zorganizowany przez Fundację Horyzont 360. Przesłane fotografie pokazują różnorodność Jeziora Rożnowskiego – od malowniczych miejscowości dookoła, po bajeczne zachody słońca oraz niezwykłe momenty spędzone nad nim. Z nadesłanych prac wybrano 17 zdjęć, które będzie można obejrzeć na stronie internetowej fundacjahoryzont360.pl oraz roznowskiemarzen.pl, a także profilach społecznościowych Heron Live Hotel.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim osobom biorącym udział w konkursie bardzo dziękujemy za nadesłanie niezwykłych zdjęć – decyzja wyboru tego najlepszego naprawdę nie była łatwa!
Jednocześnie zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku i do wzięcia udziału w kolejnych konkursach 🙂 

Laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymują zaproszenie dla 2 osób na Folk Biesiadę, która odbywa się w Heron Live Hotel w dniu 05.10.2019 r.!